Medarbeidere

Therese Ebbesvik Bjørck

Autorisert regnskapsfører / Faglig leder

therese@avanseregnskap.no

tlf: 993 67 258

Fei Bing Li

Autorisert regnskapsfører / Daglig leder

fei@avanseregnskap.no

tlf: 410 08 503

Kristin Hanstad

Autorisert regnskapsfører / Operativ leder

kristin@avanseregnskap.no

tlf: 951 46 136

Linn Hovet Einang

Regnskapsfører

linn@avanseregnskap.no

tlf: 414 41 613

Jennifer Cheung

Regnskapsfører

jennifer@avanseregnskap.no

tlf: 402 43 886

Guro Lilly Brusevold

Regnskapsfører

guro@avanseregnskap.no

tlf: 918 86 470

Asma Khan

Autorisert regnskapsfører

asma@avanseregnskap.no

tlf: 464 70 263

Bogumila Ciesielska

Regnskapsfører

bogumila@avanseregnskap.no

tlf: 476 85 920